Tablice z godłami emaliowanymi
Tablice z godłami emaliowanymi
Godło, jak wszystkie symbole państwowe, jest dokładnie opisane i aby mogło zostać powieszone zgodnie z prawem, musi spełniać konkretne kryteria. Nasze godła emaliowane spełniają wszystkie normy prawne.

Godło, jak wszystkie symbole państwowe, jest dokładnie opisane i aby mogło zostać powieszone zgodnie z prawem, musi spełniać konkretne kryteria. Dlatego proponowane przez nas godła emaliowane produkujemy w konkretnych wymiarach. Spełniają one wszystkie normy prawne. I o ile narzucone wymiary są niezbędne do spełnienia, dobrze pamiętać jeszcze o jednej rzeczy.


Wysoka jakość wykonania

Godło państwowe spełnia zadanie reprezentacyjne, podkreśla powagę urzędu. Niezależnie od tego, czy wisi w środku budynku, czy znajduje się na zewnątrz. Kolory nie mogą wyblaknąć po miesiącu od powieszenia. Dlatego podczas produkcji tego rodzaju tablic, stawiamy na technikę emaliowania. Zapewnia ona wieloletnią jakość i wytrzymałość. Godła emaliowane prezentują się estetycznie niezależnie od pory roku. Jak to możliwe? Godła produkujemy z bardzo wytrzymałej stali, na którą nanosimy kilka warstw farby emaliowej. Całość wypalana jest w piecu o temperaturze od 800 do 900 stopni Celsjusza. Dzięki temu wzór zostaje doskonale utrwalony i niestraszne mu żadne zmiany atmosferyczne, a kolor jest zabezpieczony przed blaknięciem.


Jakie godła możesz zamówić?

Najczęściej zamawiane godło państwowe to godło umieszczone na owalu o szarym tle. Jego krawędzie po zewnętrznej stronie mają kolor czerwony, a po wewnętrznej biały. Takie godło emaliowane jest dostępne w trzech wymiarach. Oferujemy również tablice określające stanowiska państwowe, jak Sołtys czy Burmistrz, w których również znajduje się odpowiednio zaprojektowane godło Polski. Tablice te są czerwone z białym obramowaniem.


Herb miasta

Oprócz godła państwowego, każde miasto ma także swój indywidualny herb. Je również przygotowujemy na zamówienie, według ściśle dostarczonych wytycznych. Herby miast tworzone są na podobnej zasadzie co herb państwowy: na szarym tle z obwódką nawiązującą kolorystycznie do herbu.


Ręczne wykonanie

Wszystkie herby i godła emaliowane wykonujemy ręcznie, z najwyższą starannością. Wierzymy, że tradycyjna technika zapewnia najlepszą jakość. Dzięki temu unikamy również błędów, które mogłyby się pojawić, podczas produkcji masowej – każda pojedyncza tablica jest przez nas odpowiednio zaprojektowana i wykonana. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz obejrzenia dotychczasowych projektów.