Tablice dla jednostek budżetowych
Tablice dla jednostek budżetowych
Dobre oznakowanie ważnych placówek samorządowych jest niezwykle istotne. Wie o tym każdy, kto choć raz wybrał się do urzędu załatwić ważną sprawę, w którym długie korytarze i rzędy pokoi są istnym labiryntem.

Dobre oznakowanie ważnych placówek miejskich jest niezwykle istotne. Wie o tym każdy, kto choć raz wybrał się do urzędu w ważnej sprawie. Bez tablic informacyjnych wybór odpowiedniego budynku okazałby się wielką przeszkodą, a długie korytarze i rzędy pokoi istnym labiryntem.

Widniejące tablice w urzędzie nie są jednak tylko ratunkiem dla zagubionych petentów. Ich zadaniem jest również reprezentowanie powagi instytucji. Dlatego według polskiego prawa wszystkie jednostki budżetowe muszą być właściwie oznaczone. Ten obowiązek mają m.in. budynki urzędów, szkół, jednostki policji czy straży pożarnej.

Same tablice urzędowe są zunifikowane. Wyśrubowane kryteria dokładnie opisano w rozporządzeniu Rady Ministrów. Regulamin określa ich wielkość i wygląd, a te różnią się pomiędzy poszczególnymi instytucjami. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Zamówione u nas tablice są wykonane z największą dokładnością, aby spełniały wszystkie wymagane założenia.


Tablice urzędowe emaliowane

Starannie wykonana tablica podnosi prestiż placówki i jest jej najlepszą wizytówką. Dlatego stosujemy sprawdzone, tradycyjne techniki emalierskie, które od lat gwarantują wysoką jakość oraz wytrzymałość materiału. Tablice znajdujące się na zewnątrz budynków muszą znieść zmieniające się warunki pogodowe, które potrafią w naszym regionie osiągać skrajne temperatury. Wykonane przez nas tablice urzędowe są odporne zarówno na wysokie, letnie temperatury, jak i trzaskające mrozy. Tablicom emaliowanym nie grozi złuszczanie nadruku czy wyblaknięcie kolorów. Dzięki temu mogą przez wiele lat godnie dopełniać wizerunek urzędu.


Oferujemy kilka rodzajów tablic

W naszej ofercie znajdują się tablice do powieszenia zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. W zależności od potrzeb tworzymy tablice płaskie, krawędziowane oraz wypukłe. Oprócz standardowych, popularnych wzorów urzędowych (czerwony prostokąt z zaokrąglonymi bokami, białą ramką oraz nazwą urzędu), wykonujemy także mniej standardowe wizytówki. Takie tablice urzędowe można powiesić na budynkach instytucji, które nie mają tak mocno wyszczególnionych wymagań lub muszą spełnić zupełnie inne założenia prawne. Zachęcamy do zapoznania się z wykonanymi przez nas projektami tablic urzędowych.