Emaliowane tablice reklamowe
Emaliowane tablice reklamowe
Nie trzeba nikogo przekonywać, że dobra reklama firmy potrafi zdziałać cuda. Co jednak zachęca? Czy samo chwytliwe hasło i ładne zdjęcie wystarczą? A może całą swoją reklamę oprzeć na poleceniach od zadowolonych klientów?

Nie trzeba nikogo przekonywać, że dobra reklama firmy potrafi zdziałać cuda. Co jednak zachęca? Czy samo chwytliwe hasło i ładne zdjęcie wystarczą? A może całą swoją reklamę oprzeć na poleceniach od zadowolonych klientów?

Niezależnie od wybranej strategii, jedno jest niezmienne. Wizualny wizerunek firmy jest ważny – niezależnie od rozmachu reklamy. Dlatego inwestycja w każdą, nawet najdrobniejszą rzecz, która reklamuje Twoją firmę, musi być dobrze przemyślana.


Szyldy reklamowe

Obecnie szyld reklamowy możemy zrobić praktycznie wszędzie, różnymi metodami. Jedną z bardzo popularnych metod jest przyklejenie na wybraną powierzchnię wydrukowanej reklamy. Jest to z pewnością sposób ekspresowy i łatwy do zamówienia w każdej drukarni, jednak wiąże się z jedną dużą wadą. Jest nietrwały.

Szyldy reklamowe narażone są na zmienne warunki atmosferyczne. Deszcz, mrozy, czy palące słońce – to wszystko ma wpływ na wygląd naszej reklamy. Ta z czasem zaczyna się łuszczyć i blaknąć, a zamiast pięknej wizytówki, zostajemy z mało zachęcającą tablicą. I o ile stali klienci pewnie nie zwrócą na nią uwagi, tak skutecznie odstraszymy nowych.


Zadbaj o wizerunek swojej firmy

Emaliowana tablica reklamowa gwarantuje wysoką jakość i trwałość na długie lata. Jest odporna na wszystkie warunki pogodowe, a i jej kształt oraz wielkość bez problemu dostosujemy do Twoich wymagań.

W czym tkwi sekret?

Metalowe tablice profilowane są w odpowiedni sposób i pokrywane kilkoma warstwami emalii. Ich odporność bierze się jednak z kolejnego kroku: wypalania w piecu w temperaturze od 800 do 900 stopni Celsjusza. Tak zahartowane tablice reklamowe wyglądają jak nowe nawet po 10 latach od powieszenia.


Wyróżnij się na tle innych

Popularność banerów czy naklejek na szyby jest ogromna. Standy reklamowe stoją na każdym rogu i już nie zwracają swojej uwagi. Spojrzenia przyciąga to, co się wyróżnia. Reklama wykonana z tablicy emaliowanej zwraca swoją uwagę. Z jednej strony wzbudza naszą nostalgię za tym, co było, wywołując pozytywne uczucia. Z drugiej, dzięki autorskim projektom i ręcznemu wykonaniu, wygląda schludnie i nowocześnie. Ta mała różnica na tle innych, takich samych reklam, intryguje. I zachęca do odwiedzenia Twojej restauracji, sklepu czy firmy usługowej. Nie czekaj. Zapoznaj się z naszą ofertą emaliowanych tablic reklamowych i zagwarantuj swojej firmie nienaganny wizerunek na lata.